sexta-feira, 9 de maio de 2014

Tattoo Jam Radom 2014

17 maja 2014r. zapraszamy Was na trzecią edycję Tattoo Jam! Tym razem spotkamy się w klubie Katakumby (Plac Stare Miasto 11, Radom). Na poziomie “-1″ będziecie mogli poskakać pod sceną podczas koncertów a także skorzystać z dużego baru oraz restauracji. Natomiast poziom “0″ przezanczony będzie w całości dla tatuatorów. Tam także rozdamy nagrody w kategorii: tatuaż dnia, tatuaż kolorowy, tatuaż czarno-szary oraz tatuaż o tematyce patriotycznej. Nagrodami za zajęcie pierwszego miejsca w w/w kategoriach będą maszynki do tatuażu ufundowane przez Ars Tattoo!
Pan Andrzej Jelski, autor książki pt.”Tatuaż”, wygłosi krótki wykład oraz będzie podpisywał swoją książkę, którą będziecie mogli nabyć na miejscu.
Odbędzie się także Art Fusion z udziałem czterech tatuatorów a powstałe prace zostaną zlicytowane a pieniądze uzyskane z licytacji zostaną przekazane na pokrycie kosztów rehabilitacji Krzysia, który cierpi na autyzm (na prośbę jego mamy nie podajemy nazwiska).
Będziecie mogli także podziwiać dwie wystawy fotografii.
Natomiast wieczorem zauroczy Was pokaz podwieszania oraz
fireshow.
Lista tatuatorów, nazwy zespołów oraz kolejne atrakcje będą na bieżąco dodawane na niniejszej stronie oraz na stronie fb Tattoo Jam. Udostępnianie Wydarzenia jak i stronyTattoo Jam jest bardzo mile widziane
Wstęp na Tattoo Jam jest WOLNY !!! (tak, nic nie płacisz za wejście, szok!)

Katakumby
Plac Stare Miasto 11,
Radom,
Poland

Nenhum comentário:

Postar um comentário